פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  10 עצות שימושיות להגנה ואבטחת הפרטיות בבית

  ביתנו הוא מבצרנו ולכן עלינו להגן עליו בהתאם. הרגשת הביטחון בבית הפרטי שלנו, היא ההרגשה החשובה ביותר שיש לדאוג להרגיש ולכן יש לפעול בהתאם – למגן ולאבטח מפני פריצות וחדירת אורחים לא רצויים.

  בשורות הבאות, נעניק מספר עצות שימושיות וחשובות להגנה על הבית.

  1. דלתות כניסה – הכניסה הראשית לבית מתבצעת בעזרת דלת הכניסה. כאשר דלת הכניסה שלנו רעועה ולא בטיחותית, הרי שמדובר ב "קריצה לגנב" ולכן מומלץ מאוד להתקין דלת כניסה בטיחותית.
  2. חלונות – כאשר סורק פורץ את הבית, אחד האלמנטים הנסרקים יהיו החלונות. בדקו כי חלונות ביתכם אטומים ובעלי מנעולים שעובדים. במידה ותוכלו, הדבר הבטוח ביותר יהיה התקנת סורגים.
  3. מצלמות אבטחה – מצלמות לבית הן המצלמות האפקטיביות ביותר עבור הרתעת גנבים וגם איתורם לאחר פריצה. קיים מגוון רחב של מצלמות וניתן לרכוש מצלמות בעלות ראיית לילה, בעלות סאונד ועוד. מצלמות אבטחה ראוי ויותקנו במיקומים אסטרטגיים ומוטב שלא יהיו חשופות לעין.
  4. אזעקות – אמצעי נוסף למיגון והרתעה הוא האזעקה. כיום, השוק מציע אזעקות מכל הסוגים וכמובן כאלו השולחות ניידת ביטחון בעת הפעלה. מומלץ להתייעץ עם המומחים בדבר ולרכוש סוג אזעקות נכון ומתאים לצרכים של הבית הספציפי והדרים בו.
  5. נסיעה לחו"ל – כאשר אתם עומדים לטוס לחו"ל ואין זה משנה באם מדובר על טיסה קצרה או ארוכה, בקשו ממכרים ומשפחה לבקר בבית מדי פעם. ביקורים אלו גם יעזרו להשרות הרגשה כי הבית אינו "נטוש" וגם במקרה וארעה פריצה, תוכלו לדעת על זה בהקדם ולאפשר למשטרת ישראל לאתר את הפורצים במהרה.
  6. רשתות חברתיות – באם החלטתם לטוס לתקופה ארוכה, השתדלו לא לפרסם זאת ולאפשר לכולם לדעת שלא תהיו בבית.
  7. אחסון נכון – כמעט בכל בית אב נוכל למצוא פריטים יקרי ערך, כגון תכשיטים וכדומה. אחסון פריטים אלו מומלץ מאוד ויהיה בכספת ביתית. גם כאן קיים מגוון רחב של כספות ונמליץ על ייעוץ עם מומחים אשר ידעו להמליץ על הכספת המתאימה ביותר בתקציב שלכם.
  8. בדיקה ותחזוקה – דלתות הכניסה, כמו גם החלונות, מוגנים במנעולים. על מנת לשמור על בטיחות המנעול ולהבטיח את תפקודו הנכון, יש לבצע בדיקה תקופתית ושימוש בתכשירים המתאימים לתחזוקה שוטפת. את הבדיקה ראוי ויבצע מנעולן ואין זה משנה באם מדובר על מנעולן בחיפה או בכל עיר אחרת בארץ. ניתן להתייעץ עם המנעולן בכל שאלה לגבי המנעולים המותקנים ואף לקבל ממנו טיפים לאיזה מנעולים כדאי לרכוש ועוד.
  9. מפתחות – אין ספק שאם נשאיר מפתח מתחת לשטיח או באחד העציצים, תמיד נוכל להיכנס הביתה בעת איבוד מפתח אך מדובר בפרצה הקוראת לגנב ומאפשרת לו להיכנס אליכם הביתה בקלות יתרה. שמרו מפתח אצל מכר או שכן – זהו המעשה הנכון והבטוח יותר.
  10. תקלה – בעת תקלה במנעול שאינה מאפשרת לכם להיכנס הביתה, הזמינו מנעולן מקצועי (וכן, ישנם מנעולנים בכל עיר בארץ: מנעולן בחיפה, מנעולן באשדוד ועוד) ובעל תעודה.

  בברכת בטיחות והצלחה.

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Call Now Button