פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  אבטחת מוסדות

  אבטחת מוסדות זה תחום בפני עצמו בענף האבטחה והשמירה. חברת ביטחון תוכל לספק עבורכם מכלול פתרונות אבטחה לבית העסק, בין אם מדובר בעסק קטן או גדול, במוסד פרטי או ציבורי.

  כחלק מהפעולות הניתנות בשירות אבטחת מוסדות אנו דואגים להתקין במקום מערך מצלמות רשת לבקרה ופיקוח, לבחור ולהתקין מערכת אזעקה מתאימה למקום, חיבור לשירותי מוקד, מצלמות ועוד.

  אבטחת מוסדות מתאימה לכל עסק או מוסד, אך במיוחד לעסקים פרטיים המשאירים במקום כספים, מזומנים והמחאות וכאשר ישנן כספות וקופות.

  אם זה המצב בבית העסק שלכם, ודאי שלא תהיו מוכנים לחשוף אותו לסכנות פריצה וגניבות. עסקים פרטיים מושכים אליהם גנבים ופורצים יותר מבתי עסק ציבוריים, שכן יש מקרים בהם אנשים בוחרים שלא להשקיע במערכות האבטחה מתקדמות, דבר שמקל על הפורצים. לרוב, בעסקים גדולים ומוסדות ציבוריים, פורצים וגנבים ייתקלו במערכות אבטחה מתוחכמות ומתקדמות מהן יעדיפו לשמור מרחק.

  חברת שי-מור מספקת שירותי ביטחון עם מערכות האבטחה המתקדמות ביותר , לאלפי בתי עסק בישראל.

  אבטחת מוסדות ובתי עסק עם שירותי מוקד

  שירות מוקד צופה לאבטחת מוסדות, ברמת השליטה ובקרה – אנו משתמשים בציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם לצורכי ניטור ובקרה. מערכת בקרת המצלמות שלנו מקושרת לרשת המצלמות שאנו מתקינים במקום וכך אנו יכולים לתצפת ולפקח על כל מה שקורה בכל האזורים בהם פועלות מצלמות האבטחה שלנו. בזכות שירות זה תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי יש פיקוח 24 שעות ביממה, ואנשים הבוחנים כל העת את הסביבה בבית העסק שלכם. מלבד שירות המוקד הצופה, תוכלו גם אתם להתחבר למערכת בכל שעה ומכל מקום, בארץ או בחו"ל, לצפות ולבדוק מה אנשים עושים, מי בא ומי הולך ולמעשה לראות את כל מה שקורה במקום העסק שלכם. במקרה של ניסיון פריצה חלילה, במוקד תתקבל התראה מידית על ידי מידע חזותי מהמצלמות או מכל סיגנל אחר לבחירת הלקוח כגון גלאי נפח, או גלאים אקוסטיים, וחברת האבטחה תפעל באופן מידי על ידי הזעקת ניידת סיור או משטרה למקום.

  שירותים אשר מספקת חברת הביטחון במסגרת אבטחת מוסדות

  1. תקשורת – לצורך אבטחת מוסדות נעשית בחירה והתאמה של מערכות תקשורת במעגל פנימי אשר יתאימו לבית העסק ולצרכיו. התקנת כל המערכות, תפעולן, תחזוקתן וכיוצא בזאת. התקנת מערכות אינטרקום וקודנים או מערכת לזיהוי תג כניסה, זיהוי על ידי טביעת אצבע ועוד. התקנת מערכות כניסה באמצעות קוד / צ'יפ / זיהוי אצבע ועוד.
  2. גלאים, חיישנים ואלמנטים נוספים להגברת האבטחה – אנו מתקינים גלאי עשן בהתאם להוראת משרד התקנים וכן, מתקינים מגוון מערכות אזעקה מתקדמות, שקטות או עם צופר, המופעלות על ידי גלאים מסוגים שונים כגון: גלאי נפח, גלאי אקוסטי, גלאי מגנט, גלאי תנועה וגלאי זעזוע. לחצני מצוקה ומערכות אינטרקום במעגל סגור.
  3. סיורים – חברת האבטחה שלנו מעניקה במסגרת שירותי אבטחת מוסדות, סיורי אבטחה של צוותי סיירים ברכבים. הצוותים פועלים במהלך היום והלילה על מנת למקסם את אבטחת המקום. שירותי אבטחה שוטפים בצורת סיורים רכובים.
  4. צוותי הסיור מסיירים באזור בית העסק , בודקים את הסביבה, ערניים לכל פעילות מחשידה, בודקים את הסביבה ונמצאים בקשר ישיר עם המוקד. במידה והסיירים מוצאים סיבה לדאגה הם מתריעים על כך ישירות למוקד, להמשך טיפול.
  5. אבטחת מוסד במקום – במידה ובעלי העסק או המקום מעוניינים בכך, קיימת גם האפשרות להציב אנשי שמירה וביטחון במקום. אופציה זו מתאימה במיוחד למוסדות ציבוריים או פרטיים גדולים, בהם רוצים לנקוט במשנה זהירות נוסף ולהציב קו הגנה אנושי להגברת הביטחון. מדובר במאבטח אשר יוצב באופן קבוע בתוך המקום או מחוצה לו. המאבטח יעבוד במקום בשעות אשר ייקבעו על ידי הלקוח.
  מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט