פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  מצלמות נסתרות

  כל אחד רוצה לשמור על הבית שלו או על בית העסק שלו. דאגה לאבטחת המרחב הפרטי היא תמיד בראש סדר העדיפויות.

  בימינו, למרבה הצער, מתגלים מדי יום מעשים נפשעים בבתים, בעסקים ובמקומות ציבוריים, וזאת הודות למצלמות אבטחה, בין אם הן נסתרות ובין אם אינן נסתרות.

  ישנם מקרים בהם יש צורך ספציפי בהתקנה של מצלמות נסתרות, זאת על מנת ליצור סביבה שכביכול אין עליה פיקוח ובקרה, וכך ניתן לבחון באופן אמיתי ואובייקטיבי ביותר את הנעשה.

  כמובן שמצלמות האבטחה הנסתרות הנן חלק בלתי נפרד ממערכת האבטחה השלמה, שכן המצלמות הן הקולטות את הנעשה והמידע המצולם מועבר ישר למערכת בקרה. ניתן לצפות במתרחש ולפעול בהתאם לכך.

  בזכות המצלמות הללו, אנו יכולים לשמור עין פקוחה על הנעשה בבית, בעסק או במשרד, גם כאשר אנו איננו שם לפקח בפועל. גם אם אתם משאירים אדם אחראי, אף פעם אין לדעת מה נעשה 'מאחורי הקלעים' כשאינכם בסביבה, ולכן כאחראים הבלעדיים תוכלו לסמוך אך ורק על עצמכם, או על חברת אבטחה שמספקת שירותי מוקד צופה כמובן.

  בימינו, כל הנושא הזה מקבל תוקף גם לבתי מגורים ולא רק לעסקים, וזאת במיוחד בעקבות כל מקרי ההתעללות בילידם ובקשישים שנחשפו לתקשורת בשנים האחרונות.

  התקנת מצלמות נסתרות באזור השפלה, גן יבנה, יבנה, גדרה, רחובות, נס ציונה והמושבים – יתרונות

  היתרון המרכזי שיש למצלמת אבטחה נסתרת, היא האפשרות להחביא אותה בתוך חפצים שונים או לשלב אותה באופן טבעי כחלק מהסביבה במקום, כך לא ניתן כלל להבין בקיומה.

  אפשר לחבר את המצלמה הנסתרת למערכת DVR , למערכות אבטחה כולל מערכות אבטחה הפועלות באמצעות תוכנת מחשב כן הלאה.

  מצלמות אלו המותקנות בסתר, מהוות פתרון מושלם עבור הורים ואנשים שצריכים להשאיר את היקרים להם מכל בידיהם של מטפלים בבית, וכמו כן, זהו פתרון מדהים עבור בעלי עסקים שרוצים לראות בעצמם בדיוק מה קורה ומה עושים העובדים במשרד או בבית העסק שלהם כאשר הם אינם.

  בכל מקום בארץ, תוכלו למצוא בשוק מגוון סוגים של מצלמה נסתרות וכן פתרונות שונים להסוואתן, כגון מצלמה נסתרת בגלאי עשן או גלאי נפח, מצלמה נסתרת בכרטיס, DVR מוסתר וכיוצא בזאת.

  כל אחד יוכל למצוא את המצלמה הנסתרת שתתאים לצרכיו ולמסגרת התקציב העומד לרשותו.

  שי מור – התקנת מצלמות נסתרות באזור השפלה

  חברת שי-מור היא חברה מוכרת ומובילה בעלת ותק וניסיון רב בתחום האבטחה המספקת שירותי מוקד צופה, סיורי בטחון, אספקה והתקנה של מערכות אבטחה שונות, אספקה והתקנה של מצלמות אבטחה כולל מצלמות אבטחה נסתרות באזור השפלה, בעיקר ביישובים יבנה, גן יבנה, גדרה, רחובות, נס ציונה, אשדוד, הקיבוצים והמושבים שבסביבה.

  אנו מספקים מגוון שירותים למגזר הפרטי והעסקי ונשמע לעמוד לרשותכם בכל דבר ועניין.

  הודות לניסיון הרב שצברנו במהלך השנים, וכן למקצועיות ולידיים המיומנות של הצוות המקצועי שלנו כל פרויקט שמגיע לידינו מקבל ערך מוסף. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את האמצעים והציוד הטובים ביותר בענף, ותמיד נדאג להתאים עבורכם את המערכות או הציוד, הן מבחינת הצורך וההתאמה למקום עצמו והן מבחינת עלויות.

  נוכל להעניק לכם ייעוץ והכוונה מקצועיים כך שתבחרו באפשרות הטובה והמתאימה ביותר בעבורכם.

  מלבד מצלמות אבטחה נסתרות או גלויות, אנו מציעים מערכות אזעקה מקיפות, שירותי מוקד וסיירים, התקנות של מערכות אינטרקום וקודנים ועוד.

  בכל מצב בו אתם שוקלים להתקין מצלמות או מערכות לאבטחה ביישובים שבאזור השפלה, צרו עמנו קשר ונדאג לתת לכם את המענה ההולם ביותר.

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Call Now Button