פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  מצלמות אבטחה בגדרה

  אם אתם מעוניינים בהתקנת מצלמות אבטחה בגדרה, המומחים המקצועיים בחברת "שי -מור", מערכות אבטחה מתקדמות, כאן כדי לעזור. במהלך השנים, בדקנו וסקרנו את הדגמים הרבים הזמינים של מצלמות אבטחה, לשטחים הפנימיים והחיצוניים של בתים ומקומות מסחריים ותעשייתיים, ויש לנו את הידע המקיף לסייע בהגנה על ביתכם, על בני משפחתכם, על בית העסק ועל העובדים שלכם. מצלמות אבטחה בגדרה מספקות הגנה על בתים ועסקים. ניתן לרכוש מצלמות אבטחה פנימיות וחיצוניות, ובהתאם לרמת האבטחה שתרצו להוסיף לבית או לעסק שלכם, תוכלו לבחור את מערכת האבטחה המתאימה לצרכים שלכם. היתרון המשמעותי ביותר של מצלמות אבטחה הוא מתן אפשרות למשטרה, במקרה הצורך, לזהות בקלות ובמהירות את מה שהתרחש באמת.

  כמה מצלמות אבטחה בגדרה צריך להתקין?

  כמות מצלמות האבטחה שאתם צריכים תלויה בגודל הבית או בית העסק שלכם וכן ברמת האבטחה שאתם מעוניינים להשיג. מומלץ להתקין מצלמה בכניסה הראשית בקומת הקרקע. באופן אידיאלי, יש להתקין מצלמות אבטחה בגדרה גם בשטחים החיצוניים ובכל בכל הכניסות בקומת הקרקע. להשגת תוצאות של רמת אבטחה מוגברת, ניתן להתקין יותר מצלמות אבטחה בקומת הקרקע, ובכל חדר שאתם משתמשים בו בתדירות גבוהה, או באזורים שמאופיינים בתנועה גבוהה, כמו במסדרונות ראשיים. אם אתם גרים בדירה, יתאימו לכם דגמים שונים של מצלמות אבטחה בגדרה שמיועדות להתקנה פנימית בלבד, אבל אם יש לכם שטחים חיצוניים שסובבים את הבית, מומלץ לבחור מצלמות חיצוניות שכוללות גם תיעוד וידיאו.

  מצלמות פנימיות וחיצוניות באיזור גדרה

  מצלמות פנימיות צריכות להיות ממוקמות במפלס הקרקע של הבית או בית העסק, ולכסות כל אזור שנגיש בקלות. רוב המצלמות הפנימיות דורשות Wi-Fi או חיבור לאינטרנט. מצלמות חיצוניות זמינות  עם מארזים עמידים בפני מזג אוויר, כך שהן מתאימות להתקנה באזורים שחשופים לטמפרטורות שונות, לגשם, לברד, לשמש קופחת או לאבק. רוב מצלמות אבטחה בגדרה שמיועדות להתקנה חיצונית הן אלחוטיות – כלומר הן מופעלות על ידי סוללות ומתחברות ל-Wi-Fi – בגלל פחות שקעים חיצוניים זמינים. בחברת "שי -מור", שיש לה למעלה מ-40 שנה ניסיון בתחום, תמצאו מגוון עשיר של מערכות אבטחה מתקדמות.

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Call Now Button