פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  מערכת שמאפשרת שליטה וגישה מרחוק

  מערכת אזעקה אלחוטית היא מערכת אמינה ויעילה במניעת או איתור האשמים בפשעים או בתרחישי ונדליזם. חברת "שי -מור", מערכות אבטחה מתקדמות, משווקת ומתקינה מערכות אבטחה אלחוטיות מהדגמים המתקדמים הטובים ביותר לבתים פרטיים ולבתי עסק. פורצים עשויים לחתוך חוטים כדי להשבית את מערכות האבטחה. אלה יכולים להיות חוטי אינטרנט קוויים וכבלים, או החוטים המחברים את החיישנים ללוח הבקרה במערכת חוטית. עם הבחירה בהתקנת מערכת אלחוטית, אין צורך בחוטים, מה שאומר גם שלפורצים אין גישה להשבתת המערכת. לרוב מערכות האבטחה האלחוטיות יש גיבויי סוללה ותקשורת גיבוי. אמצעים אלה שומרים על פעילות המערכות במהלך הפסקות חשמל או נפילות אינטרנט, והן מספקות הגנה מסביב לשעון.

  מערכת אזעקה אלחוטית מאפשרת גישה מרחוק

  מערכת אזעקה אלחוטית משתמשת באותות Wi-Fi כדי לתקשר. זוהי שיטת התקשרות שמאפשרת גישה מרחוק למערכות באמצעות אפליקציות לסמארטפון. ניתן להשתמש ביישומים כדי לקבל התראות בזמן אמת, לצפות בצילומי מצלמות אבטחה ולהפעיל את המערכת, לנטרל ולנהל אותה. מומלץ לבחור במערכות אבטחה אלחוטיות על פני מערכות קוויות. השימוש בחיבורים אלחוטיים בין חיישנים, לוחות בקרה מתקדמים והשירות של מוקדי אבטחה, הם היתרונות שמאפשרים הפעלת התראה במהירות גבוהה יותר בהשוואה לאפשרויות הזמינות עם חיבורים קוויים. למה זה משנה? כי במהלך פריצות לבתים פרטיים או לבתי עסק, כל שנייה חשובה. עם התקנת מערכת אזעקה אלחוטית, יש אפשרות יעילה יותר ליידע את מוקד האבטחה או את המשטרה, לפני שהפורצים יספיקו להימלט מהמקום.

  כמה מילים לסיום

  מערכות אבטחה אלחוטיות, כולל מצלמות אלחוטיות, הן מערכות אמינות. בנוסף, לכל התכונות שהן מציעות, ושאינן זמינות במערכות אבטחה קוויות, בחברת "שי-מור", שיש לה ניסיון של למעלה מ-40 שנה בתחום, המומחים שלנו מאמינים שהמעבר להתקנת מערכת אזעקה אלחוטית הוא הבחירה הנכונה לרוב בעלי הבתים והעסקים. אז אם אתם מוכנים לבחור את המערכת המתאימה לצרכים שלכם, צרו איתנו קשר כדי להבין אילו תכונות אתם צריכים לחפש במערכת האבטחה שתתאים לכם. אנחנו נמליץ לכם על בחירת המערכת שתספק לכם הגנה מקיפה, בין אם תבחרו במערכת אזעקה או במצלמת אבטחה אלחוטית או קווית.

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Call Now Button