פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  מערכות אבטחה לבית ולעסק

  הגנה על המרחב הפרטי שלנו תמיד תהיה בעדיפות ראשונה. כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לאבטח ולהגביר את המיגון על ביתם או דירתם באמצעות מערכת אבטחה, כמו גם בתי עסק. יתר על כן, סביר מאוד להניח כי לא תמצאו כל בית עסק שלא מותקנת בו מערכת אבטחה, והסיבה לכך ברורה לחלוטין. המציאות בימינו מלמדת אותנו שוב ושוב, שעלינו להגן על נכסינו ולאבטח אותם בכל אמצעי אפשרי מפני פריצה, גניבה, חבלה, נזק או הסגת גבול.

  הדבר נכון לא רק עבור עסקים כפי שהיה נהוג יותר בעבר אלא גם עבור בתים פרטיים ודירות.

  אנשים המחפשים לפרוץ ולגנוב אינם בוחלים באמצעים, ואם בעבר בתי עסק היו מקומות שקרצו לגנבים, יותר מאשר בתים פרטיים או אפילו דירות בבנייני מגורים, הרי שהיום מנסים לפרוץ להיכן שרק אפשר. לכל מקום בו קל ופשוט יותר להיכנס, ולבדוק, האם נמצאים בו דברי ערך, כסף, תכשיטים וכיוצא בזאת, ששווה וכאדי לגנוב.

  מצלמות אבטחה לבית ולעסק הפכו להיות מוצר מבוקש מאוד ועל כן, ניתן גם למצוא בשוק מגוון רב של מערכות אבטחה שיתאימו לצרכיי כל אחד מאתנו, בין אם מדובר במערכת אזעקה לבית או לעסק.

  סוגים שונים של מערכות אבטחה

  מערכות אבטחה יכולות להיות מערכות של מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, או שתי האפשרויות משולבות. בין האפשרויות הרבות למכשור ולאמצעים טכניים, ניתן גם לקבל שירותי מוקד (שירותי בקרה, צפייה ופיקוח) וכן שירותי סיור מטעם חברות אבטחה פרטיות. כמובן שהמערכת הבסיסית ביותר תהיה מערכת של מצלמות אבטחה אשר תותקן בביתכם או בבית העסק. באמצעות מצלמות אבטחה בחיווט, או לחלופין, מרושתות (רשת אלחוטית) ניתן לצפות במתרחש במקום ולפקח על הנעשה מכל מקום ובכל שעה.

  תוכלו לקבל גישה אל עיניי העדשות בכל שעות היממה ולראות בדיוק מה קורה במקום בו מותקנות המצלמות, כאשר אינכם נמצאים בו.

  אפשרות נוספת ומומלצת ביותר כמובן, היא לשלב את מערכת המצלמות עם מערכת של אזעקה.

  מערכת אזעקה לאבטחה ומיגון תפעל לצד מערך מצלמות האבטחה, ותפעיל התרעה בפני בעלי המקום או כל גורם אחר שייבחר, באם יתרחש ניסיון פריצה או הסגת גבול על ידי אדם זר.

  ישנם כמה סוגים של מערכות אזעקה, כפי שישנן כמה סוגים של מערכות למצלמות אבטחה. ההבדל בין מערכות האזעקה השונות, נעוץ באופן בו הן עובדות ומשרתות את מטרתן, זאת בניגוד למצלמות האבטחה, אשר ההבדל ביניהן הוא יותר על רקע טכנולוגי. כל מערכת אזעקה לצורכי אבטחה מופעלת על ידי גלאי אחר.

  בבסיס, מערכות האזעקה, פועלות באמצעות גלאי הרגיש לשינוי (בהתאם לסוג הגלאי) וברגע בו נקלט באמצעות החיישנים בגלאי שינוי חריג, האזעקה מופעלת. ישנם מספר סוגי גלאים, גלאי נפח המופעלים כאשר מאותר שינוי נפח בחלל בו הגלאי מותקן, גלאי מגנט, גלאי זעזועים (מתאימים במיוחד לחדרים בהם מותקנות כספות בקירות ומכאן, היכולת לאתר פעילות חריגה עקב זעזוע בקירות החדר, כאשר יש ניסיון לפריצה), גלאי אקוסטי ועוד.

  שי מור – מערכות אבטחה

  שי-מור הינה חברה מובילה בתחום מערכות אבטחה, וכבר שנים רבות מספקת שירותי אבטחה, כולל אספקה והתקנת של מערכות אבטחה ומיגון למיניהן, עבור לקוחות פרטיים ועסקיים, בתים ועסקים כאחד.

  על רקע ניסיוננו העשיר בתחום, הידע הרב, המקצועיות והמיומנות שאנו מביאים עמנו לכל פרויקט, נוכל להעמיד לרשותכם את מערכת האבטחה הטובה ביותר, שתענה על צורכיכם, ותתאים לכם מכל בחינה אפשרית. בימינו כאשר ישנן אפשרויות רבות מאוד בתחום האבטחה, נוכל לייעץ ולכוון למערך המוצרים המיטבי עבורכם, תוך התחשבות במסגרת התקציב, ובתנאי המקום בו תרצו להתקין מערכת אבטחה. במידה והנכם מתעניינים במערכות אבטחה לכל צורך, פנו אלינו והצוות המקצועי שלנו ישמח לענות על כל שאלה ולהציע פתרונות מקצועיים מתקדמים.

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Call Now Button