פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  מחפשים מצלמות על מנת לאבטח את הבית?

  התקנת מצלמות אבטחה לבית או לבית העסק מספקות תוספת בטיחות נהדרת לכל מערכת אבטחה, עם אפשרות של גישה 24/7 למצלמות מכל מקום. המומחים בחברת "שי -מור", מערכות אבטחה מתקדמות, ממליצים להתקין כמה מצלמות במספר אזורים, כדי להשיג את היתרון של הגנה מקיפה. לכן, במקום למקד התקנת מצלמות אבטחה במספר אזורים נבחרים מסוימים, מומלץ לבחור את המקומות בבית או בבית העסק שיספקו את טווחי הצפייה הרחבים ביותר. בעוד שכל הבתים והעסקים בנויים ומעוצבים בהתאם לתכנונים אדריכליים שונים, ברובם יש מקומות עם תנועה גבוהה הפגיעים יותר לפריצות. כדאי להציב מצלמות כדי לכסות כמה שיותר מהאזורים האלה.

  התקנת מצלמות אבטחה באזורים נבחרים

  אם פורץ נכנס לביתכם, סביר להניח שהוא יחפש חפצי ערך באזורים ספציפיים, כמו הסלון וחדר השינה הראשי. מומלץ להשתמש במצלמות כדי להשגיח על המרחבים האלה. בחלק מהבתים יש מרפסות או מדרגות חיצוניות שמובילות לנקודות כניסה נוספות לבית, ופורצים עלולים להשתמש במדרגות כדי לחדור לבית, לכן התקנת מצלמות אבטחה מומלצת גם על גרם המדרגות, כדי שניתן יהיה לצפות בקלות בכל פעילות חשודה. אם תציבו את מצלמות האבטחה הביתיות שלכם ישירות מעל חלונות או דלתות ולא תצליחו לכוון אותן בצורה מתאימה, אתם עלולים לתפוס רק את החלק העליון של ראשו של פורץ. לכן, התקנת מצלמות אבטחה צריכה להיות בזווית של שני מטרים ליד דלת או חלון כשהמצלמה מופנה כלפי מטה לכיוון הכניסה. אין בעיה להציב מצלמות אבטחה במיקומים גלויים; כי רוב הפורצים נמנעים מחדירה לבתים או לבתי עסקים שיש עליהם מצלמות גלויות.

  מוקד שי-מור כאן בשבילכם

  אם הבחירה היא בהתקנת מצלמות אלחוטיות, חשוב לוודא שהחיבור ל-Wi-Fi ברחבי הבית או בית העסק תקין וחזק, כדי שניתן יהיה להשתמש בהן בקלות. ללא חיבור לאינטרנט, המצלמות עלולות להתנתק ממערכת האבטחה, ולהציג צילומים קטועים או מעוותים. חברת שי מור, מערכות אבטחה מתקדמות, משווקים ומתקינים מצלמות אבטחה לבתים ולעסקים, עם ניסיון של למעלה מ-40 שנה בתחום, והצוות המקצועי שלנו ייעץ לכם על בחירת המצלמות המתאימות לביתכם או לבית העסק שלכם.

   

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Call Now Button