פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  מאפייני מערכת אזעקה

  כיום, ניתן למצוא בשוק מערכות אזעקה רבות, המתאפיינות בפיצ'רים שונים. בין המבחר הרב כל אחד יכול למצוא את מערכת האזעקה שתתאים בדיוק לצרכיו ולתקציבו.

  חשוב לבחור במערכת אזעקה שתתאים לכם. למשל, מערכות אזעקה בעלות צופר יתאימו עבור אנשים שלרוב נמצאים בביתם או בקרבת הבית, כך במידה ותופעל האזעקה יוכלו לשמוע אותה ולחוש לראות מה קורה בבית.

  כמו כן, לא רבים יודעים אך במידה וצופר האזעקה פועל למעלה מחצי שעה, בעלי המקום עלולים לקבל קנס על כך. אם אינם נמצאים בבית או בקרבת מקום כך שתוכלו לשמוע את התרעת הצופר, אין טעם במערכת כזו.

  אותו הדבר יחול לגבי מערכת אזעקה אלחוטית ששולחת התראה לסמארטפון.

  במידה ובעלי הבית לא יכולים להגיע במקרה חירום אל המקום, הרי שאזעקה כזו אינה רלוונטית. חשוב לחבר אזעקות כאלה לגורם מקצועי כמו אל מוקד חברת אבטחה, כך שבמקרה ויש פעילות חריגה, יוכלו לעלות על כך באופן מידי ולשלוח סיירים אל המקום במהרה.

  פירוט מאפייני מערכת אזעקה

  לפני שתגיעו לבחון את האפשרויות השונות העומדות בפנים בתחום מערכות האזעקה, הכירו את המאפיינים המבדילים בין מערכת למערכת.

  פירטנו עבורכם ב-3 נקודות על מאפייני מערכת אזעקה:

  1. סגנון עיצוב, שליטה ובקרה – כיום ניתן למצוא מערכות אזעקה מעוצבות. פרמטר העיצוב הפך לעניין חשוב מאוד עבור הצרכנים, במיוחד בשים האחרונות, ועל כן ענף מערכות האזעקה התאים את עצמו לביקוש העיצובי. ניתן למצוא כיום מערכות אזעקה רבות בעיצוב מודרני וחדשני. באופן זה, ניתן להתאים את המערכת לצרכי הלקוח גם מבחינה ויזואלית וגם מבחינה פונקציונאלית, מבלי לוותר על יישום אפשרויות מתקדמות ומחוכמות.
  2. סוג המערכת – מערכות אזעקה שונות פועלות באמצעות מנגנונים שונים. אותם מנגנונים הינם גלאים. ישנם גלאים רבים שלכל אחד מהם יתרונות משלו: גלאי זעזוע – גלאי שבר זכוכית, גלאי נפח, גלאי נפח מתוחכמים היודעים לזהות בעלי חיים ולהבדיל בין שינויים בנפח החדר שהם לגיטימיים לכאלה שהם חריגים. מפסקים מגנטיים ( מתאימים לדלתות ולחלונות), גלאים אקוסטיים ועוד. ישנם גם גלאים חיצוניים אשר איתם יש אפשרות להפעיל את מערכת האזעקה גם כאשר הנכם נמצאים בבית.
  3. תתי מערכות אזעקה – אנו מספקים מערכות אזעקה אלחוטית התומכות במספר תתי-מערכות. תוכלו להשתמש בתתי המערכות לצרכים שונים כמו : הפעלת יום והפעלת לילה, או הפעלות חלקיות של אזורים שונים. התייעצו אתנו לגבי דרישותיכם ותיהנו מייעוץ מקצועי חינם.

  מאפייני מערכות אזעקה – סוגי גלאים

  בתחום מערכות האבטחה והמיגון לעסק ולבית תמצאו מגוון גדול מאוד של מערכות אזעקה. כל מערכת אזעקה מופעלת על ידי גלאי הפועל לפי מנגנון מסוים. להלן, הסוגים העיקריים של הגלאים המותקנים במערכות האזעקה השונות:

  1. גלאי נפח – גלאי נפח הוא הגלאי המבוקש והנפוץ ביותר. גלאי זה מתריע ברגע בו חיישניו חשים בשינוי הנפח בחדר. באותו רגע, הגלאי שולח התראה למערכת והצופר האזעקה מתחיל לפעול. ישנם כיום גלאי נפח חכמים המותאמים למקומות בהם יש בעלי חיים, ויודעים להבדיל בין שינויי נפח בעקבות כניסת בעל חיים לחדר לבין שינוי נפח חריג. גלאי מגנט – את גלאי המגנט מתקינים על דלת הכניסה.
  2. גלאי אקוסטי – הגלאי האקוסטי נועד לקלוט ולזהות סאונד בחלל בו הוא מותקן. משתמשים בגלאי אקוסטי בעיקר בחדרים בהם מותקנים חלונות זכוכית ותהודה טובה.
  3. גלאי זעזוע – גלאי זה פועל על בסיס חיישן שקולט זעזועים מסוימים. מערכת אזעקה כזו תתאים למקומות בהם יש כספות לצורך העניין. שכן ניסיון לפרוץ כספת יהיה חייב להיות מלווה ברעד ובזעזוע.

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   לשיחה עם נציג