פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  לאבטח את הבית בצורה המקסימלית

  מערכת אבטחה לבית מבוססת על עיקרון בסיסי של אבטחת נקודות כניסה, כמו דלתות וחלונות, כמו גם חלל פנימי. חברת "שי -מור" משווקת ומתקינה מערכות אבטחה מתקדמות, בהתאם לגודל הבית, מספר הדלתות והחלונות, והחדרים הפנימיים שבעלי בתים מחליטים להגן עליהם. בהתאם לגודל הבית והצורך באבטחת האזורים בבית, ניתן להתאים מערכת אבטחה שפרוסה ברחבי הבית ומפוקחת על ידי לוח הבקרה. מערכת אבטחה לבית היא שיטה או אמצעי שמאפשר לאבטח את הבית באמצעות מערכת של רכיבים והתקנים משתלבים. המערכת מבוססת על רשת של מכשירים אלקטרוניים משולבים שמתפקדים יחד עם לוח בקרה מרכזי כדי להגן מפני פורצים ופולשים לבית. מערכות אבטחה לבית עובדות על הקונספט הפשוט של אבטחת נקודות כניסה לבית באמצעות חיישנים המתקשרים עם לוח בקרה או מרכז פיקוד המותקן במקום שנבחר בבית.

  אופן התפקוד של מערכת אבטחה לבית

  ברוב המקרים, החיישנים ממוקמים בדלתות המובילות לבית וממנו וכן בחלונות נגישים בקלות, במיוחד בחלונות שנפתחים בגובה פני הקרקע. ניתן לאבטח שטחים פתוחים בתוך בתים באמצעות חיישני תנועה. לוח הבקרה הוא המחשב המפעיל ומנטרל מערכת אבטחה לבית, מתקשר עם כל רכיב מותקן, משמיע אזעקה כאשר אזור אבטחה נפרץ ומתקשר עם חברת שמפעילה מוקד אבטחה. רוב הדגמים של מערכות אבטחה כוללים משטח מגע לתכנות ואינטראקציה קלים, המקום שבו מוזנים קודי גישה להפעלת המערכת ונטרול שלה, תפקוד בהתאם לפקודות קוליות, ואפשרות תכנות לתפקוד עם שלטים אלחוטיים. חיישני דלת וחלון מורכבים משני חלקים המותקנים סמוכים זה לזה. חלק אחד של המכשיר מותקן על הדלת או החלון והשני על משקוף הדלת או אדן החלון. כאשר דלת או חלון סגורים, שני חלקי החיישן מחוברים זה לזה, ויוצרים מעגל אבטחה.

  בשורה התחתונה – רק מוקד שי-מור

  מערכת אבטחה לבית מציעה הגנה מקיפה על בני הבית מפני חדירת פורצים, ובהתאם לתכונות הנבחרות, ניתן לתכנת את המערכת בהיקפים גדולים או קטנים, ולפרוס אותה להגנה על פני כל הבית או על אזורים נבחרים. לחברת שי מור יש ניסיון של למעלה מ-40 שנה בשיווק והתקנת מערכות אבטחה מתקדמות לבתים ולעסקים, והמומחים שלנו ימצאו את פתרון האבטחה המושלם לצרכים ולמטרות ההגנה שלכם.

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם



   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Call Now Button