פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  התקנת קודנים בשרון

  אנו בחברת שי-מור מבצעים התקנת קודנים בשרון לבתים פרטיים, לבנייני מגורים ולבתי עסק. כיום מוצעות בשוק מערכות קודן מתקדמות של יצרנים מוכרים ומובילים בתעשיית מוצרי האבטחה, המיגון, והניטור. הקודן, לעומת אמצעים אחרים כגון אינטרקום, אזעקה, מצלמות אבטחה וכן הלאה, מאפשר ניטור ומעקב על כל מי שנכנס או יוצא מהמקום. אם יש לכם צורך במערכות בקרה שינטרו כניסות ויציאות של אנשים ממקום/אל מקום מסוים, מערכת קודן תשרת אתכם נאמנה.

  במידה ואתם מחפשים שירות התקנה של קודנים או אמצעי ניטור ובקרה אחרים בשרון, בערים הרצליה, רמת השרון, רעננה ושאר היישובים בסביבה, פנו אלינו לחברת האבטחה שי-מור. אנו חברה מקצועית הפועלת זה שנים רבות בתחום האבטחה והמיגון, אנו מבצעים התקנות רבות של קודנים בבנייני מגורים חדשים וישנים ( בדרך כלל במידה והכניסה לבניין עוברת שיפוץ), בבתים פרטיים צמודי קרקע, בבנייני משרדים, בתי עסק שונים ועוד.

  בשנים האחרונות, יש בקרב המגזר הפרטי ביקוש הולך וגובר לאמצעי פיקוח ובקרה, מחירי מערכות הקודן, כמו גם מחירי מצלמות האבטחה, מחירי מערכות האינטרקום ומחירי מערכות האזעקה, כבר לא גבוהים ומרתיעים כבעבר. פעם, האלמנטים הללו היו אפשריים רק לבעלי עסקים, או לבעלי ממון, לאזרח הפשוט לא היה כל צורך בהם, אך היום, המציאות שונה, ואנשים מכל רבדי האוכלוסייה מחליטים כי ברצונם להגביר מיגון, בין אם בבית או בעסק שלהם.

  התקנת מערכת קודן, גם אם מסוג בסיסי ופשוט, ייתן לכם מענה הולם מבחינת הגנה על המרחב הפרטי, ובקרה על מי שנכנס ומי שיוצא. בכל מקרה זכרו – התקנת קודנים בשרון עושים עם שי-מור!

  התקנת קודנים בשרון לבנייני משרדים, לבנייני מגורים ולבתים פרטיים

  במידה ואתם מעוניינים להתקין קודן בשביל בקרת כניסה בביתכם או במשרד שלכם ברעננה, בכפ"ס, בהוד"ש, הרצליה, רמה"ש והסביבה, יש מס' דברים שכדאי לברר לפני כן. בשוק יש לא מעט סוגים של מערכות קודנים, והנפוצים ביניהם הם קודנים שעשויים מפלסטיק – אך סוג זה מומלץ להתקנה רק בתוך מבנים ולא כקודן חיצוני, משום שהוא מתאים יותר לשימוש פנימי. חומר הפלסטיק אינו עמיד במיוחד, ולא יחזיק מעמד בתנאי מזג האוויר החוץ, לפחות לא לאורך זמן.

  על כן, אם אתם רוצים מערכת קודן לאזור חיצוני של כניסה למבנה, כדאי לבחור בקודן מסוג אנטי ונדלי – קודנים אלו עשויים מתכת, הם עמידים יותר, ומתאימים להתקנה בחוץ.

  במידה ואתם בודקים אפשרויות בנוגע לביצוע התקנה של מערכת קודן בכניסה לעסק או למשרד, תוכלו להיעזר בקודן למערכת בקרת הכניסה. בעזרת תוכנה מתאימה הקודן יוכל לתת לכם אינדיקציה של נתוני כניסה ויציאה ולתפקד למעשה כשעון נוכחות לעובדי המקום. תוכלו לחבר את הקודן לתוכנה שתאפשר לכם שליטה המערכת, ותוכנה זו תבדוק במקביל את הרשאות העובדים להיכנס. חוץ מזה, ניתן להגדיר במערכת כמה קודים, למשל, בהתאם למספר מחלקות או למשרדים הממוקמים במבנה אחד.

  אל תתלבטו, הזמינו התקנת קודנים בשרון עוד היום

  מערכת הקודן היא לא כל כך יקרה, המחיר נחשב כנוח לכל כיס, ובסופו של דבר מדובר במוצר משתלם, גם מבחינת מחיר וגם מבחינת התפקיד החשוב של המערכת הזו. הקודן עושה ניטור על הנכנסים למקום, ובאמצעות הקודן אתם יכולים לקבוע להחליט מי יקבל הרשאת כניסה על ידי קוד מוגדר מראש, ומי לא. זאת לעומת האינטרקום, באמצעותו מתאפשרת אך ורק תקשורת בין מי שבכניסה למי שנמצא בפנים. כל אדם שלא יחזיק בקוד הכניסה, משמע שאין לו הרשאה קבועה להיכנס אל המקום, יצטרך לקבל אישור. אין כאן מה להתלבט, מדובר במוצר בסיסי שישרת אתכם נאמנה.

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Call Now Button