פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  התקנת קודנים בדרום

  מחפשים חברה שמבצעת התקנת קודנים בדרום הארץ? פנו אלינו ל'שי-מור' אבטחה.

  הצוות המקצועי של שי-מור ידאג להציע לכם את האפשרויות המתאימות ביותר מבחינת סוגי מערכות הקודן, כמו כן, נקפיד לעמוד במסגרת התקציב שעומדת לרשותכם.

  התקנת קודן לדלת היא אחד מאמצעי האבטחה הנפוצים ביותר. התקנה של קודן בדלת הכניסה לבית או בשער הכניסה, משמשת למעשה כמערכת בקרה על הכניסה למרחב הפרטי שלכם.

  בבתים צמודי קרקע, אפשר להתקין קודן בשער לבית, לפני דלת הכניסה ובכך ליצור קו הגנה נוסף מפני משיגי גבול.

  בחירה בקודן לכניסות לבתים ולבנייני מגורים, הוא רלוונטי ביותר עבור לקוחות פרטיים ועסקיים, אשר מעוניינים להתקין מערכת בקרת כניסה כאמצעי פיקוח על כל מי שנכנס ויוצא מהבניין, על נוכחות עובדים בבתי העסק וכן הלאה.

  לא משנה אם אתם מתגוררים בבית קרקע או בבניין מגורים / מגדל דירות חדש, מומלץ להתקין קודן בכניסה. כך תוכלו לבצע ניטור של מי שיכול להיכנס לבית או לבניין.

  גם עבור משרדים ועסקים, הקודן הוא אמצעי חשוב. הודות לו תוכלו לקבוע מי יהיה בעל הרשאה להיכנס למקום. כמו כן תוכלו לערוך בקרה על העובדים, מי יוצא ומי נכנס. רק אנשים מורשים יקבלו את הקוד ויוכלו להשתמש בו על מנת להיכנס או לצאת מהבניין או מהמשרד ספציפית.

  מה חשוב לבדוק לפני התקנת המערכת בכניסה?

  במידה והנכם שוקלים התקנה של קודן כמערכת בקרה לכניסה, ישנם מספר דברים שחשוב לוודא לפני כן. בשוק יש כמה סוגים של מערכות קודנים, והנפוצים ביניהם בהם הם מערכת קודן הפלסטיק – זה עדיף להתקנה בתוך הבית או המשרד משום שהוא יותר מתאים לשימוש פנימי. קודן זה אינו מתאים להתקנה בכניסה בשל עמידות ואיכות החומר ממנו הוא עשוי – פלסטיק.

  הפלסטיק ייפגם אחרי פרק זמן מסוים בעקבות תנאי מזג אוויר. על כן, אם אתם מחפשים קודן חיצוני לכניסה, כדאי לבחור בקודן אנטי ונדלי שעשוי ממתכת. מערכת קודן מסוג זה היא עמידה מאוד בפני תנאי מזג האוויר, לדוגמא – היא בעלת הגנה מפני חדירה של מים. קודן אנטי ונדלי יחזיק מעמד בחוץ לאורך זמן.

  כאשר אתם בוחרים את מערכת הקודן לכניסה לבית, לבניין או למשרד, חשוב לבדוק האם היא כוללת מנעול חשמלי אליו הקודן מתחבר, והמנעול הוא זה שיפתח את הנעילה לאחר שיקישו את הקוד.

  נקודה חשובה נוספת, היא שכדאי שלקודן תהיה מקלדת מוארת בכדי שיהי קל ונוח להשתמש בו גם בשעות הערב והלילה כשחשוך. בשעות הלילה.

  במידה ואתם מעוניינים להתקין קודן בכניסה לבניין משרדים או מפעל, תוכלו להשתמש במערכת של בקרת הכניסה עם הקודן גם כשעון נוכחות בשביל העובדים. ניתן לחבר את המערכת לתוכנה מתאימה שתתן לכם שליטה על הקודנים בשטח העסק בשטח, ותבדוק את הרשאות הכניסה של כל אחד מהעובדים. מעבר לכך, ניתן להגדיר במערכת הקודן כמה קודים, בהתאם למס' החברות, מספר המחלקות, המשרדים או הקומות בבניין.

  מערכות קודנים בכניסות לבתים ולבניינים הן אלמנטריות

  אנו בחברת שי-מור תמיד ממליצים ללקוחותינו להתקין קודן בכניסה לבית, לבניין או לעסק.

  זאת משום שמדובר במערכת שאינה יקרה מאוד אך בעלת תפקיד חשוב. הקודן מאפשר לנו לבצע ניטור על כל מי שנכנס או יוצא ממקום מסוים, זה בניגוד לאינטרקום, המאפשר יצירת תקשורת בין החוץ לפנים. הקודן בעצם מגביל כניסה, ומגדיר את מי שמורשה להיכנס למקום ואת מי שלא. כל מי שצריך להיכנס למקום ואין ברשותו את קוד הכניסה, יצטרך לבקש אישור מאדם מורשה.

  אם כן, בין אם מדובר בבית, בבניין דירות או במשרד/ בית עסק, הקודן הוא בגדר מערכת אלמנטרית והכרחית.

  במידה ואתם מתעניינים בשירות התקנת קודנים, התקנה של אינטרקום, מצלמות אבטחה לבית או מערכות בקרה משולבות באזור הדרום, פנו אלינו לחברת שי-מור אבטחה. אנו מעניקים מגוון שירותים בתחום האבטחה והמיגון ללקוחות פרטיים ועסקיים באזור הדרום.

  יש לנו וותק וניסיון רב בתחום, ונוכל להציע לכם שירות מקצועי ואמין ללא פשרות, ולא פחות חשוב מכך, במחיר סביר והוגן.

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Call Now Button