פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  התקנת מערכת אזעקה אלחוטית במרכז

  מחפשים מידע אודות התקנת מערכת אזעקה אלחוטית במרכז? הגעתם אל המאמר הנכון. אם כבר קניתם דירה או בית, הרי תעשו הכל כדי לשמור ולהגן עליו, זה הנכס שלכם. בימינו הבית הוא לא סתם נכס אלא הוא הנכס היקר ביותר שלנו, ודאגה לאבטחתו, היא דאגה לאבטחה וההגנה האישיים שלנו, של יקירינו ושל חפצינו. אם יצא לכם לרכוש מערכת אזעקה בעבר, אתם כבר יודעים שמדובר בתחום ענף שמציע מגוון של מכשור, גלאים ואביזרים נלווים, וכל העניין הזה יכול להפוך להיות מורכב ומסורבל. אבל יחד עם ההיצע הרב, ישנן גם קיימת אופציות פשוטות ונוחות מאשר בעבר. לצד התפתחות הטכנולוגיה בתחום האלקטרוניקה בעשור האחרון, כיום כבר אין צורך בקופסאות גדולות לתלייה על הקירות, ולא צריך לחווט את כל הבית בכבלים שיקשרו בין הגלאים של מערכת האזעקה.

  הגודל של מערכת אזעקה אלחוטית הוא בערך כגודל של ספר בינוני. עם מערכת האזעקה האלחוטית מגיע פאנל הכולל מסך לרוב התצוגה תהיה בצבע. גם אם המסך קטן עדיין מוצגת תמונה ברורה דיו. למעשה, המערכת די מזכירה מבחינת מראה את הפאנל של מערכת האזעקה הסטנדרטית, רק שלהבדיל ממנה, למערכת האזעקה האלחוטית יש את חלק ה-'מוח' בנפרד, אותו תולים על הקיר.

  את המערכת מפעילים על ידי לוח מקשים שיכול להיות גם לוח הפעלה באמצעות מגע – טאצ'. בשורה התחתונה, התקנה של מערכת אזעקה אלחוטית הנ"ל היא פשוטה יחסית, וגם תפעולה קל ונוח.

  התקנת מערכת אזעקה אלחוטית במרכז – גלאים

  מערכות האזעקה האלחוטיות מגיעות לרוב עם מספר ברגים וכוללות מעמד כדורי קטן שניתן לכוונון לפי מה שנוח ומתאים. תצטרכו לקדוח בקיר ולהבריג את הברגים כדי לתלות אותה. אפשר להתקין את החלק בכל מקום בבית בו תבחרו להציב גלאי, בלי יותר מדי בלגן, כל הבית יהיה מרושת בגלאים ומאובטח על ידי מערכת האזעקה האלחוטית.

  כמו כל מערכות האזעקה, גם מערכת האזעקה האלחוטית יכולה לפעול באמצעות גלאים שונים.

  גלאי פופולארי הוא גלאי הנפח. גלאי נפח קולט תזוזות חריגות על ידי שינוי בנפח החלל ומתריע על כך במערכת האזעקה. כמו עם גלאים אחרים, יש צורך לבדוק היטב את מיקום הגלאי , לכוון ולבצע התאמות. כמו כן צריך להגדיר את כל האזורים שנבחרו במערכת. מומלץ לבצע בדיקה שהגלאים עובדים ושמערכת האזעקה תקינה. הבדיקה הפשוטה והאמינה ביותר, היא פשוט להפעיל את המערכת ושאדם ייכנס לתחום הגלאי וינוע בו. ברגע שיש תזוזה והגלאי מזהה שיש אדם בחדר בעוד המערכת מופעלת, בדיקה פשוטה לביצוע היא ניסיון תזוזה של אדם במקום, וכאשר תיקלט בגלאי תזוזה באזור האמור, נורת חיווי תידלק וכך תדעו שבחרתם מיקום טוב להתקנת הגלאי.

  טווח הגלאי יהיה לרוב כ- 20 מטר, בהנחה שאין רהיטים רבים או מכשולים אחרים באזור. בכל מקרה, יש להקפיד לכוון את זווית הגלאי באופן מדויק ומיטבי.

  גלאי מערכות האזעקה האלחוטיות מורכבים משני חלקים, חלק אחד בו הסוללות והמשדר וחלק שני ובו מגנט.

  מחפשים התקנת מערכת אזעקה אלחוטית במרכז? בחרו במערכת עם אפליקציה

  כיום, בעידן הטכנולוגי עם הטלפונים החכמים והאפליקציות, גם מערכות האזעקה הדביקו את הקצב. בהרבה מערכות, יש אופציה לתפעל את האזעקה בהודעה או בשיחה למספר הטלפון של האזעקה שהוא בעצם סיסמה, וגולת הכותרת היא אפליקציה לשליטה מרחוק. האפליקציות של מערכות האזעקה מציעות הפעלה קלה של המערכת. האפליקציות ידידותיות ונוחות מאוד למשתמש.

  יש אפליקציות שפועלות על ידי הודעת סמס בלבד, במקרה זה אפילו צריך חיבור לאינטרנט.

  התקנת מערכת אזעקה אלחוטית בתל אביב, ברמת גן, בגבעתיים, בפתח תקווה, בחולון, בראשון לציון ועוד! שי-מור אבטחה טל'- צרו קשר

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Call Now Button