פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  חברה מקצועית להתקנת מערכות אזעקות

  מתעניינים בהתקנת אזעקות? תוכלו לבחור בין כמה סוגים מערכות אזעקה עבור ביתכם או בית העסק שלכם. כיום מוצעות בשוק מערכות שונות של אזעקות, וודאי תוכלו למצוא את האזעקה המתאימה לכם ביותר.

  איך תחליטו על סוג האזעקה? ובכן כמובן שבחירתכם תושפע מהתקציב הנתון לרשותכם, וכן לפי הצורך שלכם. במידה ואתם מתגוררים בבית פרטי תתאים לכם אזעקה מסוג מסוים, ואילו אם אתם גרים בדירה בקומה גבוהה במגדל דירות, תתאים לכם יותר אזעקה מסוג אחר.

  חשוב מאוד להבין כי עליכם להיות מסוגלים לתפעל את המערכת, ולכן במידה ואתם מתקשים עם טכנולוגיות מתקדמות ומערכות מתוחכמות מדי, עליכם להיות מודעים לכך ולבחור במערכת שתהיה ידידותית ונוחה עבורכם לשימוש.

  עניין נוסף שיש להתייחס אליו הוא זמינות הדיירים. למה הכוונה? ובכן, במידה ומדובר באזעקה המותקנת בבית אשר דייריו אינם זמינים ועסוקים מרבית שעות היום בעבודה, מערכת אזעקה המחוברת ישירות לסמארטפון של הדיירים, לא תשרת אותם כראוי. על אותו משקל, מערכת אזעקה של צופר לא בהכרח תועיל לאנשים שנמצאים מרחק רב מביתם במהלך היום.

  התקנת אזעקות – מה עדיף, אזעקה שקטה או אזעקת צופר

  שתי אפשרויות נפוצות של מערכות אזעקה הן מערכת האזעקה השקטה ומערכת אזעקת הצופר.

  אזעקות בעלות צופר יהיו נכונות עבור אנשים אשר לרוב נמצאים בקרבת מקום אל ביתם או אל בית העסק בו מותקנת האזעקה.

  לפי החוק בישראל, במידה וצופר אזעקה מרעיש למעלה משלושים דקות, בעל המקום יכול להיקנס על ידי המשטרה. כמו כן, אם בעלי המקום אינם נמצאים בסביבתו, אזעקת הצופר תועיל בעיקר לשם הרתעה ולא מעבר לכך. אם לא תהיה בסביבה לא תוכלו למהר ולהגיע אל המקום בו הופעלה האזעקה.

  ישנם לקוחות שרוכשים מערכות אזעקה עם צופר אך מבקשים לא לחברו. בכל מקרה, מומלץ כן להשאיר את צופר האזעקה פעיל משום שעצם נוכחותו מהווה גורם מרתיע מפני מסיגים.

  מלבד מערכת אזעקה עם צופר, קיימת מערכת של אזעקה שקטה.

  בכל מקרה בו ישנו ניסיון פריצה למקום, המערכת שולחת התראה לבעלי המקום ומיידעת על כך. ניתן להגדיר מספר מספרי טלפון במערכת, כך שיותר מאדם אחד יקבל התראה במקרה של ניסיון פריצה. עם מערכת זו תוכלו לדעת מה קורה באופן מידי. מחפשים מצלמות אבטחה לבית? צרו קשר עוד היום.

  סוגי הגלאים באמצעותם פועלות האזעקות

  יש היצע רב של מערכות אזעקה ומיגון לבתים ולבתי עסק, וכל אחת מהאזעקות מופעלת על ידי גלאי שונה. פירטנו עבורכם על סוגי הגלאים:

  • גלאי נפח – זהו גלאי אזעקה נפוץ מאוד ואנשים מתחברים למערכות המגיעות עמו. גלאי זה יוצאה התרעה במערכת, בכל פעם בו הוא קולט איזה שהוא שינוי בנפח שבחלל בו הוא מותקן. בשנייה שגלאי הנפח קולט כי חל שינוי, המערכת מפעילה את צופר האזעקה. ודאי תשאלו מה קורה אם יש חיית מחמד בבית, כיצד גלאי הנפח יבדיל בין פורץ או מסיג גבול לבין החיה במקום?, כיום ישנם גלאים מתקדמים חכמים אשר יודעים לזהות כי לא מדובר באיום כאשר הם קולטים שינוי מינורי בנפח, בשל נוכחותה של חיית מחמד.
  • גלאי זעזועים – גלאי זה פועל על קליטת זעזועים. אזעקות אשר מופעלות באמצעות גלאי זה יתאימו במיוחד למקומות בהם ישנן כספות בקירות, שכן הגלאי יאתר כל זעזוע בניסיון לפרק את הכספת מהקיר, כמו זעזועים בעקבות קדיחה, הלמות פטיש וכן הלאה.
  • גלאי אקוסטי – גלאים אקוסטיים פועלים על ידי זיהוי שינויים בסאונד במקום בו הם מותקנים. לרוב ניעזר בגלאי זה במקומות בהם יש הרבה חלונות זכוכית ואקוסטיקה מתאימה. וכן שבדרך כלל שורר בהן שקט יחסי על מנת שהגלאי יוכל לאתר חריגות סאונד.

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   לשיחה עם נציג