פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  התקנת אינטרקום בשפלה

  מחפשים חברה מקצועית שמבצעת התקנת אינטרקום באזור השפלה והדרום? הגעתם אל המקום הנכון.

  חברת שי-מור אבטחה לבית ולעסק היא אחת החברות המובילות בתחום המיגון והאבטחה בארץ.

  אנו מספקים מבחר שירותים בתחום ללקוחות רבים מכל רחבי הארץ לרבות אזור השפלה והדרום, בכל הערים, היישובים, המושבים והקיבוצים – אשדוד, קריית מלאכי, ניר גלים, ביצרון, שתולים, אמונים, באר טוביה באר גנים ועוד.

  אנו נותנים שירות ללקוחות פרטיים עבור בתים ודירות, וכמובן שגם ללקוחות עסקיים – לבתי עסק, חברות, משרדים, מפעלים וכיוצא בזאת.

  הדבר הראשון שכדאי לעשות כאשר רוצים להגביר את אמצעי האבטחה בכניסה למקום מסוים הוא להתקין בדלת או בשער הכניסה אינטרקום. מלבד מערכת של אינטרקום, מומלץ ביותר להתקין בנוסף גם מערכת קודן, או לחלופין לבחור במערכת משולבת מראש.

  אם אתם גרים בעיר אשדוד תצטרכו חברה המספקת שירות של התקנת אינטרקום באשדוד. חברת שי-מור מבצעת התקנת אינטרקום באשדוד, וכן כל התקנה של מערכת נוספת כגון מערכת קודן ומערכות מתקדמות יותר.

  רוצים לקבל מידע מפורט יותר. פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת לכם שירות מ-א' ועד ת' ומענה לכל שאלה.

  חברת שי-מור מעניקה גם שירותי אבטחה לעסק – מומלץ לקרוא!

  התקנת אינטרקום באשדוד , מהם סוגי מערכות אינטרקום לבחירה

  מערכת אינטרקום סטנדרטית פשוטה- מערכת זו מורכבת מפאנל די פשוט, אותו מתקינים בדלת הכניסה לבית. בפאנל ישנם לחצנים לצד מספרי הדירות בבניין, או כאשר מדובר בבית פרטי יש לחצן לצלצול. מערכת אינטרקום זו מגיעה עם מערכת שמע ללא אפשרות לתקשר בין הפנים לחוץ.

  בדירות מותקן מתקן שפורפרת ובו כפתור לחיצה המאפשר פתיחה של דלת הכניסה. זוהי מערכת האינטרקום הפשוטה והבסיסית ביותר ועל כן גם הזולה ביותר.

  מעליה ישנה מערכת אינטרקום דומה שמלבד שמע מציעה תקשורת בין הדיירים למי שנמצא בכניסה לבית או לבניין. כיום מערכות אלו נחשבות למיושנות מאוד וכמעט ולא רואים אותן יותר. אין להן ביקוש, בעקבות האלטרנטיבות המתקדמות המוצעות בשוק.

  מערכת אינטרקום עם קודן – גם זו נחשבת כמערכת אינטרקום פשוטה ובסיסית אם כי מעט מתקדמת יותר.

  אינטרקום אשר מגיע עם קודן, מאפשר כניסה לבית או לבניין על ידי הקשת קוד. אפשרות זו מהווה כלי ניטור על הנכנסים לבית, רק מי שמורשה מקבל את קוד הכניסה. כמו כן הדיירים לא צריכים להשתמש במפתח אלא פשוט להקיש את הקוד ולהיכנס לביתם.

  אין פאנל עם לחצנים, והיתרון של מערכת זו על פני המערכת הפשוטה יותר שציינו קודם, היא ללא ספק רמת הבטיחות שמקנה הקודן בכניסה למקום.

  מערכת אינטרקום עם מצלמה – מערכת זו נחשבת כטובה, מתקדמת ומומלצת יותר משתי האלטרנטיבות הקודמות. המערכות מגיעות עם מצלמה איכותית. בכניסה לבניין או לבית מותקן פאנל עם לחצנים.

  בכניסה לבית או לבניין הבניין מותקן פאנל עם לחצנים של הקודן ומערכת האינטרקום עם השמע, ומותקנת גם מצלמה המצלמת את אזור הכניסה לבניין וניתן לראות את מי שעומד בכניסה במסך המותקן בתוך הבית או הדירה.

  מערכת זו היא יקרה יותר אך גם מתקדמת בהרבה מן האפשרויות האחרות מבחינת פונקציות ורמה טכנולוגית.

  התקנת אינטרקום באשדוד

  אם אתם מתגוררים בעיר אשדוד ומתעניינים לגבי התקנת אינטרקום באשדוד בביתכם או בבית העסק, דעו כי עם שי-מור אתם בידיים טובות.

  לנו שנות ניסיון רבות התחום התקנת מערכות אינטרקום מכל הסוגים. הצוות המקצועי שלנו ידאג לביצוע ההתקנה באופן מקצועי ומיטבי עבורכם.

  כמו כן, נכוון אתכם ונסייע לכם לבחור במוצר הנכון ביותר לפי הצורך האמתי שלכם ולפי התקציב שיש לכם להשקיע.

  צרו עמנו קשר עוד היום לבירור פרטים נוספים אודות שירות זה .

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Call Now Button