פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  התקנת אזעקות

  התקנת אזעקות בבתים – בחירת מערכת מיגון לבית

  ההחלטה על סוג האזעקה ומערכת המיגון לביתכם תלויה במס' גורמים כמו מסגרת התקציב שלכם, מיקום בית המגורים, האם מדובר בדירה בבניין או בבית פרטי, אופיים של דיירי הבית ויכולתם להתמודד עם מערכות טכנולוגיות. התקנת מערכת אזעקות בבתים צמודי קרקע תהיה שונה מהתקנת מערכת אזעקה לדירה בבניין רב קומות. לבית אשר דייריו לא נמצאים בו מרבית שעות היום עובדים מסביב לשעון ואינם זמינים כל כך, פחות תתאים מערכת מיגון המחוברת ישירות לסמארטפון. בטרם תבחרו את סוג האזעקה לביתכם, ניתן לכם מידע חשוב שיעזור לכם לבחור במערכת המיגון שתהיה מיטבית עבורכם ותתאים לכם מכל הבחינות.

  לפני שמתקינים אזעקה – האם כדאי לבחור באזעקת צופר או באזעקה שקטה

  לפני שמתקינים אזעקה חשוב להבין מה ההבדל בין אזעקת צופר לבין אזעקה שקטה.

  מערכות אזעקה המגיעות עם צופר יתאימו לאנשים שמתכוונים להיות בסביבת ביתם רוב הזמן, משום שלפי החוק, במקרה וצופר האזעקה מרעיש מעל לחצי שעה, המשטרה יכולה לתת קנס לבעלי הנכס. מה גם שבמידה ואינכם בסביבת הבית, מה הטעם בצופר המרעיש לעזרה, אם לא תוכלו לשמוע אותו ולהגיע לביתכם במהרה. חלק מהאנשים מבקשים במהלך התקנה האזעקה לא לחבר את הצופר. בכל אופן, במהלך התקנת אזעקה רצוי להותיר את הצופר בכניסה לכל מקרה שלא יהיה. אפילו אם הוא אינו מחובר למערכת האזעקה, זאת מפני שנוכחותו של הצופר מהווה גורם מרתיע לפורצים.

  כמו כן ישנה אפשרות להתקין מערכת אזעקה שקטה, אשר במקרה של ניסיון פריצה או פריצה, מיידעת את בעלי הבית או כל אדם אחר שנבחר על ידי הודעה שנשלחת לארבעה מספרי טלפון שונים המוגדרים מראש. כך שתוכלו לקבל התראה על כך שהאזעקה הופעלה בזמן אמת.

  אזעקות להתקנה בביתכם, מהם סוגי הגלאים הקיימים?

  כיום קיים מגוון אזעקות להתקנה בתחום מערכות המיגון לבית מציע מגוון רחב של מערכות אזעקה וכל אחת מהן מופעלת באמצעות גלאי מסוג מסוים.

  אלה הם סוגי הגלאים:

  1. גלאי נפח – גלאי נפח הוא גלאי האזעקה הפופולארי והנפוץ ביותר, ולו ביקוש רב. הגלאי מתריע במערכת האזעקה ברגע שהוא קולט שינוי בנפח התוך החלל בו הוא מותקן. בו ברגע שהגלאי שולח את ההתראה למערכת האזעקה, הצופר מופעל. ישנם גלאי נפח רבים אשר מתאימים לבתים בהם יש חיות מחמד, וגלאים אלה חכמים ובמידה וקולטים שינוי נפח במידה קטנה, יודעים שלא צריך לשלוח התראה למערכת האזעקה.
  2. גלאי מגנט – את גלאי המגנט מתקינים על דלת הכניסה או על גבי מנעול הדלת עצמו. תפקידו של גלאי המגנט הוא לזהות כל כניסה שאיננה כניסה מורשית.
  3. גלאי אקוסטי – הגלאי האקוסטי נועד לקלוט ולזהות סאונד בחלל בו הוא מותקן. משתמשים בגלאי אקוסטי בעיקר במבנים בהם ישנן ויטרינות זכוכית גדולות או חלונות זכוכית גדולים.
  4. גלאי זעזועים – זהו גלאי המסתמך על קליטת זעזוע. גלאי זה מתאים למערכות של אזעקות המותקנות במקומות רגישים לדוגמא, במבנים בהם מותקנת כספת בקיר. גלאי זה יאתר כל זעזוע שיתרחש בקרבת הקיר למשל קדיחה, מכות פטיש וכיוצא בזאת.

  התקנה של אזעקות עם חיבור ישיר לסמארטפון

  מערכת אזעקה זו הינה חדשנית ומתוחכמת ביותר, והיא אפילו טרנד חם בתחום. אזעקה שכזו מתאימה מאוד לאנשים שאין להם בעיה להסתדר עם טכנולוגיה ויודעים לתפעל את הסמארטפונים או הטאבלטים ללא כל בעיה. אזעקה זו תיידע אתכם איזה גלאי הופעל ומאיזה מיקום בבית.

  במידה וכל הגלאים בבית מופעלים הלקוח יוכל להבין כי לא מדובר בתקלה בגלאי אחד וכי אכן מתרחש אירוע כלשהוא בביתו. יתרון נוסף לאזעקה זו היא שהמערכת אינה מצריכה התקנת מצלמות אבטחה אלא יכולה ישנה בה אפשרות להתחבר לסמארטפון שלכם ולהעביר את המידע באמצעות אפליקציה בזמן אמת מגלאי הנפח הווילון.

  חברת שי-מור עובדת בכל רחבי הארץ

  שי מור מעניקה שירותי התקנת אזעקות ללקוחותיה במרכז הארץ (תל אביב-יפו, גבעתיים, רמת גן, פתח תקווה, ראשון לציון ועוד), בשרון (הוד השרון, רעננה, כפר סבא ועוד) ובכל איזור השפלה אשדוד, גן יבנה, יבנה, אשקלון, בני דרום, ניר גלים, שדה עוזיהו, ניצן, שתולים, גן הדרום, אמונים, גבעתי, בית עזרא, ניצנים, באר גנים, חצור אשדוד ועוד.

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Call Now Button