פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  גילוי אש לבית ולעסק

  כיום, מערכות גילוי אש הנן נפוצות ומבוקשות מאוד לא רק לבתי עסק אלא גם לבתים פרטים, לדירות מגורים ולבניינים. בעיקרון, כל בית עסק מחויב להתקין ציוד לכיבוי אש וכן מערכת גילוי עשן ואש, על מנת לקבל רישיון עסק ולהפעילו.

  כל בית עסק מקבל הנחיה מפורטת ומדויקת מטעם שירותי הכבאות בנוגע לסוג המערכות הנדרשות ולסוג הציוד ההכרחי, וכן בנוגע להיקף הציוד והמערכת, וכל התקנים וההוראות להתקנה בטיחותית של המערכות והציוד.

  בכדי ליישם את ההנחיות הללו ועל מנת שהעבודה תתבצע ברמה המקצועית ביותר וכן שתעמוד בכל הדרישות לקבלת הרישיון לצורך הפעלת העסק, רצוי לפנות לחברה המתמחה בתחום, ומשווקת ומבצעת התקנות של ציוד לכיבוי אש ומערכות לגילוי עשן ושריפות.

  לצד בתי עסק המחויבים בהתקנת מערכות לגילוי אש ובציוד הנלווה, יש לקוחות פרטיים רבים אשר בוחרים להתקין בביתם מערכת לגילוי אש ולרכוש לביתם ציוד לכיבוי אש.

  לרוב, מדובר בבעלי בתים פרטיים צמודי קרקע, אנשים שיש להם מחסן חיצוני בחצר ביתם, סדנאות מלאכה, חדרי עבודה וכיוצא בזאת.

  סוגי מערכות גילוי אש לבית ולעסק עם או בלי מנגנון כיבוי שריפות

  ישנם סוגים רבים של מערכות, כאשר הדרישה מצד שירותי הכבאות, משתנות בהתאם למקרה, אם מדובר בעסק או בבית מגורים.

  המגוון הקיים במערכות לגילוי אש נועד בכדי שתהיה התאמה מיטבית בין המערכת למקום על פי הצרכים השונים וכמובן שבהתאם לתקנים ולהנחיות.

  מערכות אלו מאתרות ומגלות את מקור האש/העשן, וחלקן אף בעלות אפשרות לפעול כנגד האש, ולצמצם את הנזק שעלול להיגרם מהדליקה.

  מערכות בעלות מנגנון כיבוי, נהוג להתקין באזורים בבית או בבית העסק, המועדים לפורענות, כמו מטבחים, חדרי ארונות חשמל, חדרי מכונות, מקומות בם יש מתקנים הפועלים על גז, בתי מלאכה, מחסנים וכיוצא בזאת, וכן בכל מקרה בו בוחר הלקוח להתקין מערכת מסוג זה בביתו או במשרדו.

  מערכות אלו לגילוי וכיבוי אש פועלות לרוב עם גלאי עשן, גלאי חום ולחצן מצוקה, אשר מופעלים באופן ידני.

  אותן מערכות מחוברות לגורמים רלוונטיים ושולחות התראה בו ברגע שהגלאי בהן מופעל. הגורמים אשר מקבלים את ההתראה יכולים להיות קצין הביטחון של העסק, בעלי הבית, וכן תחנת כיבוי האש הקרובה.

  לצד ההתראות וכן הצפצוף החזק שמושמע מהמערכות ברגע שהופעלו, למערכות רבות יש חיבור ישיר למערכות אוטומטיות של כיבוי אש. מערכות הכיבוי מתחילות לפעול מיד.

  בדרך כלל, מדובר במערכות של התזת מים מספרינקלרים או מערכות התזה של חומרי כיבוי אחרים.

  על מנת שתבחרו במערכת הנכונה והמתאימה לכם, יהיה עליכם להיוועץ עם גורם מקצועי, שיוכל להסביר לכם אודות האפשרויות השונות, ולכוון אתכם אל הבחירה הנבונה והטובה ביותר.

  גלאי עשן – מערכת לגילוי עשן

  גלאי עשן הוא בעצם המרכיב במערכת לגילוי אש שמאתר את הבעיה. הגלאי מתעורר ברגע בו הוא מבחין כי יש מצב בעייתי, מתריע בפניכם ובכך עוזר לכם לפנות לפתרון השריפה.

  הגלאי מפעיל צופר אזעקה חזק ברגע בו מאותרת דליקה. האזעקה בקולי קולות נועדה להתריע בפני יושבי המקום כי יש סכנה וכי עליהם לאתר ולטפל בבעיה וכן להתפנות מהמקום.

  חשוב לזכות שברגע שפורצת שריפה חייבים לפעול במהרה על מנת לאתרה ולכבותה. דליקות יכולות להתפשט במהירות שלא תאומן, כל שניה חשובה.

  על כן, חשוב ביותר להתקין גלאי עשן בכל מקום בו יש צורך בכך. גלאי העשן יציל אתכם בשעת חירום.

  הקפידו לקרוא לשירות כיבוי והצלה בהקדם. עד אז נסו לפנות את יושבי המקום.

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   Call Now Button