פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  אילו סוגים של מערכות אבטחה קיימים בשוק?

  רוב מערכות האבטחה המתקדמות ביותר לבית כוללות אזעקה אלחוטית. חברת "שי -מור", מערכות אבטחה מתקדמות, משווקת ומתקינה מערכות אבטחה אלחוטיות לבית, שמציעות לבעלי בתים גמישות מוגברת ושליטה על אופן ההגנה על ביתם מסביב לשעון, מפני חדירת פורצים. אצלנו תמצאו את הדגמים של מערכות האבטחה שמבוססות על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר הזמינות היום!

  איך אזעקה אלחוטית עובדת?

  אם אתם מעוניינים להתקין אזעקה אלחוטית בביתכם או בבית העסק, חשוב להבין את אופן הפעולה של המערכת, כדי לוודא שאתם בוחרים את הדגם הנכון לאבטחת הסביבה שלכם. מערכות אבטחה אלחוטיות אינן מצריכות חיבור פיזי לקירות, מכיון שהן מתחברות לחיבור האינטרנט של הבית או בית העסק. חיישני התנועה האלחוטיים של מערכת האזעקה או מערכת המצלמות מזהים תנועת פולשים, וניתן להגדיר את לוח הבקרה של מערכת האזעקה להפעלת התראה במקרה של בעיית אבטחה או חדירת פולש. דגמים רבים של אזעקה אלחוטית מודרנית מאפשרים הורדת אפליקציה למכשיר נייד, כך שניתן לקבל התראות בזמן אמת ממערכת האבטחה. אם אתם עוברים דירות בתדירות גבוהה, מערכות אבטחה אלחוטיות לבית הן אפשרויות חכמות, מכיוון שהן כרוכות בהשקעה של סט אחד בלבד של מערכת אבטחה, שניתן להעביר אותה לכל מקום, עם תהליך התקנה מחדש קל בכל פעם.

  בוחרים מערכת אבטחה מתקדמת ונהנים משקט נפשי מסביב לשעון

  אזעקה אלחוטית מתקדמת מאפשרת לבעלי הבית או לבעלי העסק לדעת על חשד לפריצה למתחמים שלהם, בכל פעם שפולש מפעיל את מערכת האבטחה. התראות בזמן אמת מאפשרות לפעול במהירות האפשרית כדי לשמור על בטיחות ביתכם או בית העסק שלכם. אז במקום לדאוג לבעיות אבטחה בבית או בבית העסק שלכם, אתם יכולים להיות מוגנים מסביב לשעון עם מערכת אבטחה מתקדמת מבית "שי- מור", חברה עם ניסיון של למעלה מ-40 שנים בשיווק והתקנת מערכות אבטחה מתקדמות. המומחים שלנו ייעצו לכם על בחירת אזעקה אלחוטית שתתאים לצרכים האישיים או העסקיים שלכם, והמתקינים המקצועיים שלנו יתקינו את המערכת בגישה יעילה ובטוחה, כך שתוכלו לישון בשקט בידיעה שאתם, בני ביתכם ורכושכם, מוגנים היטב.

   

   

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   לשיחה עם נציג