פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

קדימה, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  אזעקה לבית – התקנת אזעקה לבית ברחובות, נס ציונה, גן יבנה והסביבה

  אנשים רבים בוחרים לרכוש אזעקה לבית ברחובות, נס ציונה, גן יבנה, גדרה והמשובים בסביבה.

  כישראלים, אנו מורגלים למדיניות קפדנית ביותר בכל מה שנוגע לביטחון ולאבטחה. אנו עוברים בדיקות בכניסה לחניונים, רגילים לאיש ביטחון או שומר בכל כניסה לקניון ולפעמים גם למסעדות ואזורי בילוי נוספים, מאבטחים ושומרים בגני ילדים, בתי ספר ומוסדות אקדמיים זה עניין של מה בכך, וכל זה, בעקבות המציאות הלא פשוטה בה חיים אזרחים במדינה שלנו. אם אתם מחפשים מתקין מצלמות אבטחה – חייגו אלינו.

  לא רק על רקע הפן הביטחוני, החשיבות של הגברת הביטחון חולשת גם על המרחבים הפרטיים שלנו מסיבות רבות שקשורות למנטאליות של הישראלים, למודעות ולרצון להיות מעורבים בכל מה שקשור לשמירה על ביטחוננו האישי ועל המרחב הפרטי שלנו.

  אנו שמים לב לתופעה שבשני העשורים האחרונים הלכה וגברה, והיא הגברת אמצעי המיגון, הבקרה והפיקוח בבתי מגורים. הבחירה להשקיע במיגון ובאבטחה לבית הפכה לנפוצה מאוד. האפשרויות להגביר מיגון – בעזרתם נוכל למנוע פריצות של אנשים זרים ובלתי רצויים, או לפחות לנסות למנוע הפכו לרבות, וביניהן, מערכת אזעקה לבית פרטי או לדירה, ופה מדובר באחד האמצעיים החשובים והיעילים ביותר להגברת מיגון ואבטחה.

  שוק מערכות האזעקה לבתים, הפך בשנים האחרונות לענף מאוד. עוסקות בכך לא מעט חברות ישראליות שהפכו למובילות בתחום, וכבר מוכרות את מוצריהן ושירותיהן גם מעבר לים.

  האופציות הרבות מבחינה טכנולוגית רק הופכות למתקדמות ולמשוכללות יותר, מרביתן מקושרות ופעולות באמצעות הסמארטפונים, מחשבים וטבאלטים, וכתוצאה מכך שהשוק נהיה שוק גדול, גם מבחינת המחירים יש מנעד רחב.

  אם כן, כיצד תדעו באיזו מערכת אזעקה לבית כדאי לכם לבחור?, מערכת שתתאים לצורך שלכם באמת, ותיתן לו מענה, אזעקה שהיא טובה ואיכותית ועדיין במחיר שפוי וסביר? במאמר זה נפרט ונסביר.

  רוצים לברר אודות שירות התקנת מערכות אזעקה לבתים באזור השפלה והדרום – גדרה, מזכרת בתיה, רחובות, נס ציונה, גן יבנה ועוד? צרו קשר ונשמח לעזור – חברת ש-מור

  אזעקה לבית – סוגים של מערכות אזעקה

  מערכת אזעקה לבית תהיה קווית או אלחוטית. מבחינת יציבות המערכת ותחזוקה וטיפול שוטף בה, בעלי מקצוע רבים בתחום נוטים להמליץ על המערכת הקווית. הסיבה לכך היא שבמערכות מהסוג הקווי אין הפרעות קליטה כמו במערכות האלחוטיות, הן עמידות ובדרך כלל פועלות ללא כל בעיה לאורך זמן, וגם אינן מגיעות עם סוללות בגלאי שלהן, מה שאומר שהן אינן מצריכות החלפה של סוללות אחת לכמה שנים.

  אף על פי כן, ביתרון של מערכת האזעקה הקווית נעוץ גם החיסרון שלה . חיווט המערכת מצריך עבודת הכנה של תשתית מתאימה. על כן, אופציה זו תתאים מאוד למי שנמצא בתהליך של בנייה או שיפוץ נרחב, אז ניתן לשלב את הקמת התשתית למערכת אזעקה קווית עוד בשלב הבנייה. אם אתם מעוניינים במערכת לבית או דירה קיימת, זה יהיה להיות בעייתי.

  באיזו מערכת כדאי לבחור להתקנה בבתים?

  אם אכן מדובר בבית קיים, אז במקום לחצוב בקירות וליצור תעלות לחיווט, בהחלט כדאי לבחור באופציה השנייה ולהתקין אזעקה שהיא אלחוטית.

  אמנם האזעקה האלחוטית מצריכה תחזוקה תכופה יותר, ועלולות להתרחש בקו שלה הפרעות אבל מערכות האזעקה האלחוטיות שישנן כיום בשוק, כבר משתוות בטיבן לאזעקות המתבססות על מערכת קווית. והיא נחשבת אמינה הן כמו המערכת הקווית.

  אפשרות נוספת שקיימת כיום, היא מערכת אזעקה היברידית. אזעקה זו מתבססת באופן חלקי על חיבור קווי, אך באזורים בהם בעייתי להניח תשתית קווית, יש גיבוי של מקלט וגלאי אלחוטי.

  כמו כן, ישנם גלאים חיצוניים והם מיועדים להגנה היקפית, וישנם גלאים שמיועדים להגנה פנימית (לפנים הבית).

  הגלאי הפופולארי ביותר הוא גלאי הנפח. גלאי הנפח קיים גם בגרסה פנימית וגם בגרסה חיצונית. גלאי זה מאפשר זיהוי תנועה על ידי אבחנה בשינויי טמפרטורה. על כן, במקום בו מותקנת מערכת אזעקה עם גלאי כזה, לא מאפשרת תנועה חופשית כאשר האזעקה מופעלת. מסיבה זו חשוב מאוד ליידע את המתקינים אם ישנם בעלי חיים בבית, בכדי לבחור בגלאי מתאים, כך שלא יופעלו אזעקות שווא.

  פתרונות אבטחה, בשביל השקט הנפשי שלך

  השאר פרטים ונחזור בהקדם   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   לשיחה עם נציג